Reeglid jäähoki koos palli. Mängureeglid jäähoki

Hockey on üks kolmest kõige populaarsem meeskonna mänge. Täna vaatasin miljonid televaatajad üle kogu maailma. See on väga karm ja kontakt mängu. Siiski jäähoki reegleid muuta see lõbus ja põnev kuni viimase sekundi. Pole ime, et eeldatakse, et selline mäng allub ainult tõelised mehed.

sordid hoki

Praegu on mitu varianti. Kõige populaarsem on jäähoki. See on traditsiooniline vorm mängu, kui vasted hoitakse jääl pinnale. Seib kummist ketas. Möödub ja peksab läbi klassikalise kinni. Alamliik traditsiooniliste hockey rulluisuhokit. Siin asemel tavaline rulluisud kasutatakse.

Teine variant on mäng jäähoki murul. Kui vastust toimuvad sünteetilise pind (kunstmuru). Kuna mürsk ei kasutata seibi ja tahke palli väiksus. Alamliik seda mängu peetakse saalihoki. Erinevus on ainult leviala - Applied põrandakate.

Hockey jääl on väga populaarne Skandinaavias. Siin on kesta tahke pallikest. See alamliik on loetletud hoki Väljakujääpall, mis viiakse läbi vähendatuna ala.

Roller võti toimib eraldi mängu varianti. Ta on väga populaarne Hispaanias, Portugalis, Itaalias ja Argentina. Pulgad on sarnaselt traditsioonilise ja uisud on rull ATVde.

Viimastel aastatel muutunud populaarseks ja saalihoki. Tikud hoitakse saalis ja mängitakse plastikust pulgad. Pall on valmistatud kergest plastmaterjalide.

Kelguhoki - variatsioon mängu puuetega inimestele. Programmi kaasatud paraolümpiamängude. Mängureeglid jäähoki iga liigid on sarnased, kuid on olulisi erinevusi. Enamasti see puudutab rikkumisi ja trahvid.

Jäähokivarustus

See on meeskonnamäng, mis toimub jääl. Eesmärk traditsiooniline hoki on vastasseisu kahe poole vahel uisud. Associated vahel pesumasin pulgad, meeskonna liikmed kipuvad viska nii palju kordi vastase värava, jättes teda puutumata.

Ajalugu selline hoki pärit Kanadast lõpus 18. sajandil. Neil päevil, osalejate vasteid lisatud saapad juustu lõikurid libisema parem külmutatud pinna järve. Esialgu Ratas oli puidust, kuid siis selle osatähtsus kummi või isegi metallist lisab.

19. sajandi lõpus Montrealis esimene üldtunnustatud reegleid hoki avaldati. 1904. aastast, see mäng oli kiiresti liikuda Euroopas. Prantsusmaa, Belgia, Suurbritannia, Šveits, jne Vene hoki on muutunud populaarseks alles keskel 1940. Väärib märkimist, et väga esimest mängu Nõukogude meeskond Kanadasse Montreali lõppes purustamine võidu külalistele - 2: 7.

alused hoki

Tikud viiakse läbi saite jääga kattumine mõõtmed :. Pikkus - 56-61 m laiune - 26-30 m Amatöörraadiosides valdkonnas 40 bitti lahutati 20 meetrit. padja nurki tuleks ümardada raadiusega kuni 8, 5 m.

Reeglid Hockey määratleda järgmiste mõõtmetega väravad:

• Tööalastes heakskiidu struktuur oleks 1, 83 m laiune ja 1, 22 m pikkused. Läbimõõt sammast on üle 5 cm.
  • Amatöörraadiosides saite paisu võib olla laius 1, 5-1, 6 m, kõrgus - 1/1, 12 m
  • .

Ka rahvusvahelised reeglid hoki kirjeldada pikkus eesliinil. Sõltuvalt konkurentsi, see varieerub 2-44 3-6 m. Sihtala piirdub raadiusega 1-8 m. Iga mängija peab olema erivarustus, sealhulgas mitte ainult kuju, vaid ka kaitsva laskemoona, eriti väravavahtide.

Reeglid: hoki

Mängureeglid piirata meeskondade pakkumine mängu. Kumbki pool koosneb 20 kuni 25 inimest. Samal ajal kohapeal võib olla 6 mängijat kummalgi küljel, sealhulgas väravavaht.

Kestus mängu - 3 perioodide 20 minutit. Breaks viimasel veerand tundi. Kui mäng lõppes viigiga, määratud rea shootouts.

jäähoki reeglid hoki lastakse loota ainult eesmärk peakohtunik koosoleku. Kest on loobunud, kui ta ületas väravajoone. Eesmärk on anda ainult pärast lööb kepiga või tagasilöögi mängija.

Jäähoki eeskirju, mis võimaldavad kõva võim liigub valdkonnas, peetakse kõige kontakt ja ohtlik sport jääl. Siiski, enamik määruste punkte hõivata täpselt karistused rikkumiste eest.

eemaldamine 2 minutit, hokimängija ebasportlik käitumine, push vastasele pardal, tabas vaenlase stick või käsitsi nihe värava, tahtlik blokeerimine horisontaalne pesumasin, ajanihe, bandwagon. See väike karistus nimetatakse.

Eemaldamine 4 minutit antakse mängijale kahju rivaali kõrge kleepumist. Double alaealine karistus määratakse juhul, kui kohtunik ei diskreetne kurjuse meetmetes kurjategija.

5 minutit jäähoki eemaldada, kui ta teadlikult ülemäärase jäigalt ründab vastast. Lööb lõpuks kinni mängija kurjategija diskvalifitseeritakse mängu.

Jääpall jääl

See alternatiivne vorm, mida tuntakse ka bandy, on talvel meeskonna mängu. Tikud hoitakse jääl pikkusega 90-110 m ja laiusega 45-55 m mõõtmetega paisu -. 3, 5, 2, 2 meetrit.

reeglid hoki koos palli suhtes seadmed ja laskemoona on sarnased eeskirjad traditsioonilise välimuse mängu Ratas. Liikumist iluuisutamine peaks olema. Eesmärk mäng on kõige rohkem visatud pallid vastase väravasse.

Esimene mainita sellist on dateeritud 20. sajandil eKr. e. Sarnane mäng sel ajal oli väga populaarne egiptlased ja asteegid. Külmunud tiigid see teisaldati UK 9. sajandil eKr. e. Venemaal mängu täis määrused on imporditud Peter I.

Reeglid: hoki jääl

Esimene määruste kirjutatud Suurbritannias, kus peamine mängu ja siis peetakse jalgpalli. See on põhjus, miks eeskirju jäähoki palli ja jalgpall on nii sarnased. See ei puuduta mitte ainult valdkonna suurust, kuid paljud muud nüansid.

Mängijad peavad üksteisest mööduda palli pulgad. Võitja väljub on meeskond, mis on kogutud rohkem väravaid kui vastane. Stardis näha mõlemal pool peab olema 11 inimest. Piiramatul arvul asendust.

kohtumise jooksul - 2 poolitatud 45 minutit. Kui reeglid seda nõuavad, on võimalik lisaaega (2 perioodide 15 minutit) või rea karistusi.

Jääpall reeglid on sarnased jalgpalli, ei ole kontakti sport nagu tema klassikaline variant. Siiski siin mängijad eemaldatakse samuti teatud ajal. Karistus jõustub pärast esitlust kurjategija kohtunik oma kaardi.

Jääpall murul

Ametlik peetud võistlustel egiidi all rahvusvaheline organisatsioon FIH, mis hõlmab umbes 130 riigis. Populaarseim mängu oli Holland, Hispaania, Saksamaa, Iirimaa, Belgia, Austraalia ja Argentina.

Jääpall eeskirju, mis olid registreeritud ametlike eeskirju lõpuni 20. sajandi peetakse sobitamise variatsioon traditsiooniline käsk mängu. Sellistes riikides nagu India, Malaisia, Pakistan ja Lõuna-Aafrika, see on muutunud rahvuslik aare.

Reeglid: hoki murul

Peamine ja ainus mööduvatele ja lööb palli on kuulitõukaja. Iga mürsk puudutamata käed või jalad on keelatud, siis saab teha just väravavaht.

Reeglid hoki külgnevad midagi jalgpalli ja jäähoki. Siin valdkonnas on pikkusega 91 m ja laius - 50 m paisu suurus -. 3, 66 2, 14 meetrit. Kest on valmistatud kummist ja kokkusurutud saepuru. Ball läbimõõt varieerub 71-74 cm. Kaal püssikuuli peaks olema mitte üle 163 g

Iga meeskond on 11 mängijat alustada mängu. Kohtumise viiakse läbi 2 korda 35 minutit. Eesmärk arvestatakse kui casting tehti streigi tsoon. Ka hoki eeskirjad 2014 täpsustada karistused erinevate kategooriate rikkumised: annab roheline, kollane ja punane kaarte. Esimene mängija eemaldab 2 minutit, teine ​​- 5, kolmas - enne mängu lõppu.