Vene tennisist Anastasia Pavlyuchenkova: elulugu, sport karjääri, isikliku elu

Anastasia Pavlyuchenkova - Vene tennisist, võitja paljude rahvusvaheliste konkursside toimus egiidi all WTA ja ITF. Korduvalt võitis juunioride Grand Slam nii singleid ja kahekordistab. Vene meeskond jõudis finaali Fed Cup.

Taust sportlased

Anastasia Pavlyuchenkova S. sündis 1991. aasta juulis Samara. Perekond tuleviku tennisistid peaaegu kogu oma aja tegeleb erinevaid spordialasid. Tema vanaema korvpalliga professionaalsel tasemel, mu ema võttis osa erinevatel võistlustel ujumises ja tema isa - sõudmises. See armastus spordi sisendasid Pavlyuchenkova pere ja nende lapsed.

Nastia esimene jalg tenniseväljak 6 aastat. Esimene treener oli tema ema, siis tema vanem vend Alexander oli tegelenud.

juunior karjääri

Debüüt Vene tennisistid rahvusvahelistel võistlustel 2004. aastal peetud. Turniiril Poolas ta kord õnnestus sattuda poolfinaali, mis viib paljud eksperdid rääkida ennast väga paljutõotav sportlane.

Esimene edu tuli noor tennisist aastaselt 14. Anastasia Pavlyuchenkova paaris Julia Solonitskoy võitis ITF turniiri toimus Peterburis.

Aasta hiljem sai parima sportlase singlite võistlused Itaalia Casale Monferrato. Ka duett Evgeniya Rodina Anastasia võitis turniiri Podolski. Nende võitude Pavlyuchenkova on muutunud esimene reket maailma juunioride.

karjääri

2007. aastal, kui sai selgeks, et noor vene naine ootab helge tulevik tennis, tema perekond otsustas väga tõsine samm. Et Anastasia see võib olla tootlikumad koolitada vanemad müüdud auto ja kolis rohkem tagasihoidlik korter. Rahaga nad suutsid maksta viibimise ja õppida tütarettevõtte Prantsusmaal, kus tema treener oli tuntud mentor Patrick Mutorgla.

Ja tulemused ei olnud kaua oodata. Sel aastal Anastasia Pavlyuchenkova, tennis, mille on saanud peaaegu mõttes kogu elu, võitis paarismängus hetkel ITF turniiri Les Contamines-Montjoie, Minsk ja Poitiers. Tähelepanuväärne on, et kõik need sündmused toimusid kõval pinnasel, mis sai "Crown" Vene sportlased.

Sel aastal nägi debüüt Anastasia Grand Slam turniiri. On kohtute Uimbildona ta suutis saada, kuid loobus etapil esimeses voorus.

2008. aastast hakkas väga hästi Anastasia. Kahe nädala jooksul, ta võitis paarismängus kolm turniirid ITF - Vsevolozhsk, Moskva ja Belgia Torhout. Kuu aega hiljem, et ta oli duo koos Rumeenia tennisist soranî Krastev võitis esimese konkurentsi, mis toimus egiidi all WTA, mis toimus Maroko Fez.

Isegi neli turniirid ITF Pavlyuchenkova triumfeeris Suur. Lisaks konkurentsi vaip Minsk, see oli parim raske kohtute Moskvas, Bratislava ja Poitiers. Suhteliselt hästi Anastasia Pavlyuchenkova mängitakse sel aastal ja Grand Slam turniiri. On kohtud Prantsusmaa ja Ameerika Ühendriigid, ta tegi seda teise vooru ning Uimbildone - kolmandas.

Järk-järgult üha hindamatu erinevatel võistlustel spordi kogemus, Anastasia igal aastal, et parandada oma oskusi. Aastal 2010, ta esimene võitis üksikmängus WTA turniiri Monterrey, ja siis kordas oma saavutuste Istanbul.

2011. aastal tõi 20-aastane Vene sportlane uusi saavutusi. Jaanuaris Anastasia Pavlyuchenkova võitis paarismängus turniiri Brisbane, ja uuesti märtsis oli parim Suur uisutaja Monterrey. On kohtute Roland Garros ja US Open, tal õnnestus sattuda veerandfinaali.

Tänu headele tulemustele Anastasia Pavlyuchenkova reiting on nimekiri parim tennisistid maailma oli rekord tema kolmeteistkümnes koht, kutsuti koondise osaleda Fed Cup. Siin Venemaa jõudnud viimase, kaotades Tšehhi Vabariik.

2013. Pavlyuchenkova hakkas koolitada juhendamisel legendaarne endine tennisist Martina Hingis. Jaanuaris Anastasia võitis paarismängus turniiri Brisbane, siis võitis taas Monterrey. Mais sportlane oli parim Suur uisutaja konkurentsi Portugali Oeirase ja septembris, on duett polka Agnieszka Radwanska võidutses Seoul. At universiaadil Kaasanis tennisist võitis kuldmedali paarismängus ja hõbe - on tiimide. Fed Cup Anastasia Pavlyuchenkova Vene meeskond jõudis taas lõplik, kus lükati Itaalia.

Ka edukas sel aastal olid etendused Grand Slam turniiri. Paarismängus ta jõudnud 1/4 finaali Austraalia ja Prantsusmaa.

Anastasia Pavlyuchenkova jätkuvalt rõõmu oma fännidele suurepärane mäng ja võitnud maineka turniirid. võitis Sydney ta kahekordistab - positiivse noodiga see algas 2017. aastal.